BIO

Autor: Kristen Luptáková | 8.1.2011 o 15:26 | (upravené 11.1.2011 o 18:08) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  444x

Pri zoznámení je dôležitých zopár formálnych vecí. Zrozumiteľne povedať svoje meno, pozerať sa pri zoznámení do očí, ruku primerane silno stisnúť a nedržať ju príliš dlho. To sú akési základy bontónu pri zoznamovaní sa. Potiaľto siahajú moje teoretické vedomosti. A práve to je téma dnešného článku. Tak toto som ja!

Vlastne ani neviem ako začať. Mama mi vždy hovorieva: "Samochvála smrdí." A práve takto si pripadám ako niekto kto sa chystá práve chváliť s niečím čo dokáže. Tiež mi to príde ako "okno do seba samej" lebo sa Vám chystám napísať aj nejaké svoje povahové črty prípadne vlastnosti. Ale myslím si, že je to aj celkom potrebné. Všetko totiž potrebuje svoj úvod. Ani v živote nemôžeme začať len tak od stredu. Tak teda prejdem k jadru veci.

Moje meno je Kristína a žijem v malebnom mestečku Banská Bystrica. Toto miesto mi bude vždy srdcu blízke a milujem ho pretože som sa v ňom narodila. Vždy však bude jedno ktoré ho tromfne. Je to Banská Štiavnica tu som prežila svoje detstvo, a rada sa sem vraciam. Som 18 - ročná študentka a v hlave mám tisícky slov a myšlienok ktoré sa derú von s neúprosným hlukom.  A preto píšem. Začala som približne v desiatich rokoch. Infantilné , detské básne sa časom zmenili na klbko pocitov. Tie si však už len odkladám na spodku zásuvky a s úsmevom si ich občas prezriem. Po dlhšom čase som mala potrebu dať si prestávku. Počas tejto "tvorivej preprestávky", som však nezaháľala. Rozpísala som knihu ktorá mi slúžila ako terapia v ťažkom období. Napísala som veľa textov piesní a tie píšem dodnes. Kniha pomohla ako liek a dnes píšem novú ktorá je zrelšia a dáva mi väčší zmysel. A možno raz tú knihu vydám a zaspievam si vlastnú pieseň. Určite by som sa chcela k spevu vrátiť. Táto záľuba ma napĺňa neskutočným pocitom. Nedá sa to ani opísať pokiaľ to nezažijete na vlastnej koží.

Medzi moje záľuby patrí taktiež fotografovanie. Pre mňa to neznamená len stlačiť spúšť a tým je tomu koniec. Veľa rozmýšľam a fotografiu viem aj dobre upraviť aby bol výsledný efekt dokonalý. Novoročné predsavzatia si zo zásady nedávam ale určite by som sa tento rok chcela naučiť hrať na gitaru, ktorá smutne stojí v kúte. Voľný čas mi vypĺňa dobrá hudba, filmy a knihy. Tie sú často krát veľmi poučné a pri čítaní sa dá ľahko zabudnúť na čas. Z hudobnej knižnice by som spomenula: MUSE, OneRepublic, Yirumu, Anastaciu či speváčku Zuzanu Smatanovú. V knihách sa nechám uniesť a inspirovať hocičím názvom, zaujímavým obalom či menom autora. Na filmy som asi dosť náročná ale rada si pozriem aj príjemnú komédiu, pri ktorej nemusím rozmýšľať.

Korením môjho života sú priatelia a rodina na nich nedám dopustiť. Stoja pri mne v ťažkých časoch a prežívame všetko spolu. Som cieľavedomá, emotívna, tvrdohlavá (čo nepovažujem u seba sa zlú vlastnosť) a často konám srdcom. Ak sa zamilujem je to naozaj a nie len tak "na oko" a je to pre mňa najkrajší pocit. Som kto som! Dúfam, že Vám to pomohlo aspoň troch ma spoznať. Teším sa na nasledujúci článok!

P.S. Nájdete ma aj na Facebooku pod menom Kristína Kristen Luptáková

S pozdravom Kristína Luptáková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin má k prezidentskej petícii bližšie, ako priznáva

Čím viac hlasov, tým ľahšie rozhodovanie o kandidatúre, tvrdí konšpirátor a bývalý minister spravodlivosti. Zneužitia svojich údajov sa nebojí.


Už ste čítali?