„Čo vlastne ženy chcú?“ alebo "Co vlastně ženy chtějí?“

Autor: Kristen Luptáková | 10.1.2015 o 18:00 | Karma článku: 1,80 | Prečítané:  477x

Na začiatok ďakujem za priazeň v roku 2014 a verím, že 2015 Vám prinesie splnenie každého Vášho želania. Teraz sa však dostaňme k jadru veci a ako vo Vás iste evokuje nadpis článku, mužsko-ženské záležitosti ma naďalej fascinujú a to aj napriek tomu, že na svoju druhú polovičku ešte stále čakám. V období radenia som však bežne počúvala to protivné konštatovanie: “Ja už vlastne neviem čo ženy chcú.“ Páni, je to tu! Dnes dostanete odpoveď a bude tak primitívna a jednoduchá, že si možno rituálne otrieskate hlavu o stôl. Takže v našom svete je to proste takto.

Chceme Váš čas:

Presne to chceme Váš čas. Nechceme s Vami tráviť 24 hodín denne, aby sme sa vzájomne odcudzili. Chceme však, aby sme boli tie prvé. Prvé, na ktoré si spomeniete keď máte trochu času. My, Vám potom dokážeme Vašu pozornosť oplatiť vo všetkom. Ak nám venujete Vašu pozornosť budeme Vás bezhranične milovať, starať sa o Vás v kuchyni ale i v posteli. Pretože sme proste také. Ak dostávame vieme to všetko aj oplatiť. Možno si myslíte, že kamaráti sú všetko pretože ich poznáte roky a svoju babu asi tak päť minút ale verte, že kamaráti s Vami nebudú do konca života. Prečo? Lebo si zariadia svoje vlastne životy (tá rozumnejšia časť z nich). Druhá sa stále bude cítiť zaseknutá v čase. Barová zábava a obletovanie kočiek. Netreba však zabudnúť na fakt, že nemladneme ale opačne...Nechceme byť len vaše vyplnenie dier v programe.

Chceme Vašu pozornosť:

Muži si často myslia, že nám záleží na tom koľko peňazí majú v peňaženke. Je to však úplná hlúposť. Každá normálna baba od Vás bude chcieť úplne jednoduché veci. Takže tento stĺpček považujte za milé gesto. Dostanete pár rád na ideálne rande ktoré Vás finančne nezničí a pomedzi nejaké ďalšie múdrosti. Ako si teda ideálne rande predstavuje normálna žena? Prechádzka mestom a pozvanie na čaj/kávu (vzhľadom na ročné obdobie). Ak poznáte zaujímavé miesto nie je to na zahodenie a pridá Vám to len plus. Pozvanie do kina, plus samozrejme občerstvenie k tomu. Na záver Vám sem pripíšem trochu drahšie ale stále znesiteľné, miesta na pekné rande. Pozvanie do galérie, divadla prípadne opera (tu odporúčam zistiť či tento žáner má dáma v obľube). Ja osobne operu zbožňujem! Páni? A kvet na rande ste kde zabudli? Dúfam, že gentlemanské správanie pripomínať nemusím.

Chceme byť súčasť Vás:

Je to k neuvereniu však? Presne to chceme spoznať v prvom rade Vašu rodinu. To by sa hádam od Vás aj očakávalo. Tu sa vyvarujte takzvaného mamičkára. Pretože jeho mama bude vždy Tá ktorá má pravdu a Vy žiaľ len druhá v poradí. Pretože mamička povedala, že predsa... Potom chceme spoznať Vašich priateľov. V tomto bode sa mi potvrdilo, že ak sú priatelia hajzlíci tak sa Váš partner (žiaľ Bohu) bude správať k Vám presne podľa nich. Sama som zažila takéhoto schizofrenika a povedala som si, že nikdy viac! Priatelia sú presne ako zrkadlo uvidíte partnera najjasnejšie ako sa dá. Takže ak Vám v tomto smere niečo „nevonia“ rýchlo ruky preč! Na druhej strane ak sú fajn chceme a ochotne bez nútenia budeme s nimi tráviť čas. Partnerov to ešte viac zblíži.

Chceme nehu:

To sú také malé pozornosti ako palacinky na raňajky (alebo stačí iba káva), pohladenie, držanie sa za ruku. Schopnosť počúvať ak to partnerka potrebuje. Byť jej kedykoľvek nablízku. Proste chceme, aby ste nám dali najavo, že Vám na nás záleží. Neznamená to však, že nám tisíckrát denne poviete: Milujem ťa. Toto slovné spojenie je ako kúzlo a myslím si, že by malo vychádzať úprimne zo srdca. Jeho časté opakovanie vo Vás vyvolá len nesprávne otázky. Už len na záver: Chceme slušné správanie. Nie sme handra na dlážku ale bytosť ktorá stavia hlavne na emóciách. Zatiaľ čo muži na mozgu a práve preto sme ideálne spojenie :).

 

Páni, to sme ale zložité čo?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Kde Rómovia nie sú súčasťou problému, ale jeho riešenia

Maďarov na severe nechcú a Rómov nikde nechcú, opisujú ľudia z Martinovej.

Autorská strana Jakuba Fila

Je to akoby sme si v garáži pustili motor a ešte aj pridávame plyn

O klíme si kladieme falošné otázky.


Už ste čítali?